Badem Ağacı gübrelemesi : Badem ağaçlarına  hangi gübreler verilir, atılır, uygulanır, toprak nasıl olmalıdır, ne zaman gübre verilir, gübreleme  proğramı nedir. Badem Gübreleme yaparken toprakaltı, verilecek gübreler, yaprak gübreleri, damlamadan verilen gübreler dahil tüm badem gübreleme  programına  sitemizden ulaşabilirsiniz.

işte sizlere  tecrübelerimizden  dolayı  tavsiyelerde bulunduğumuz Badem ağacı  yetiştiriciliğinde  karşınıza çıkacak  bir  çok  sorunu çözebileceğiniz, hiç  sorununuz olmadığını  düşünseniz de  daha    verimli, kaliteli ve  lezzetli Badem hasadı  yapmanızı sağlayabilecek  olan, Badem gübrelemesinde kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz  REKOR GELİŞİMİ  tavsiye ediyoruz.

REKOR GELİŞİM  ile badem ağaçlarınızdaki ve diğer ağaçlarınızdaki meyveye  yatmama, çiçek tutmama,   yaprak dökülmesi, sararma hastalıkları, meyve dökülmesi,  ağaç kuruması, dal kanseri, sürgün yapmama  gibi sorunları çözebildiğiniz gibi en yüksek verim ve  kaliteye  ulaşabilirsiniz. Badem bahçenizin toprağı ne  kadar sert olursa  olsun çok gevşek olur, ayrıca  az su ve en az  ilaç ile tarım yapabildiğiniz gibi erken hasat edersiniz. Aşağıda videoları izlediğinizde bu konuyu sizlere daha  iyi anlatabilmiş olacağız.  Rekor Gelişim 2 yılda bir uygulanır.  Rekor Gelişim Broşür için tıklayınız.   Online  Sipariş Hattı  023 364 22 22 

      Bu  ana sütü  gibi  doğal  ürün  sayesinde diktiğiniz Badem fidanları çok  hızlı bir  şekilde köklenir ve büyür. Büyüyemeyen,  meyve vermeyen bir fidanınız varsa  büyümeye başlar ve meyve verir. Badem ağacınız Çiçeklerin  dökülmesi,  meyveye yatmaması gibi sorunlar  yaşıyorsa eğer, bu sorunları  ciddi  oranda azaltıp  yok edebilir. Meyve tutumunu en üst seviyeye çıkartarak  meyvelerin bırakın  kendi  kendine dökülmesini, dolu  gibi  doğal afetlerden en az zarar görmesini sağlar. 100 Beygir traktörle   süremediğiniz  bahçenizi – tarlanızı 1 Beygir ile dedeleriniz zamanındaki  gibi sürmeye  başlarsınız. Toprağınız yumuşacık olur ve bütün fiziksel özellikleri iyileşir. Toprağınızın su tutma kabiliyeti  öyle artar gibi, Rekor Gelişimi  kullandığınız fidan ve ağaçlar arasında susuzluktan dolayı kuruma, diğer Rekor Gelişim  kullanmadığınız ağaçlardan  önce   olması söz konusu değildir. Yani Badem ağaçlarınız daha az su ister. Badem ağacınız da kanser, kuruma ve   mantari  hastalıkları daha az görürsünüz yada hiç  görmezsiniz. Akdeniz sineği gibi   zararlıları  neredeyse  hiç göremezsiniz. Yapraklar canlı renkli, kalın, geniş , uç kuruması olmayan bir halde olup,  Öyle verimli,   kaliteli  ve lezzetli Badem meyvesi olur ki,    zaten bu durumda    zirai ilaçları  daha az kullanmaya başlarsınız,  bir süre sonra hiç kullanmadığınız noktaya dahi  gelebilirsiniz.  15- 20 gün daha erken Badem hasadı yaparsınız, yani erkencilik olur, hemde  Ürettiğiniz Badem meyvesinin raf ömrü uzundur.

     İşte bütün bu olumlu  sonuçları cebinizden ilave bir  masraf  çıkartmadan,  masrafsız olarak  yapabiliyor olmanız işin en  güzel  tarafıdır. Çünkü  Rekor Gelişim  sınıfının  en ekonomik, en ucuz, en az  kullanım oranına sahip, en etkili doğal ve organik  toprak düzenleyicisidir. Badem ağaçları ve diğer bütün ağaçlar için  1 dekara sadece 12 Kg  Rekor Gelişim kullanmanız yeterlidir. Rekor Gelişim katı  formda  olup toprak  hazırlığı  yapılırken toprağa verilir. 5-10 cm toprak altına girmesi yeterlidir.

İLETİŞİM

/ / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.